1 600 HUF
Bangha Béla: Az apostolkodás rövid kézikönyv. Gyakorlati bevezetés a világi apostolkodás főbb feladataiba. Apostolkodási Könyvtár 1. szám. Bp.,1927, M. Kir. Belügyminisztérium Kísérleti Nyomdája, 64 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.