3 600 HUF
[Cithara Sanctorum PjsnÄ› Duchownj, Staré y nowé...]+ Phiala sanctorum : modlitby nábožné z Swatého Pjsma wybrné,.. Léta Páné, 1745, W LaubnÄ›, 39-1148+72+156+177-192 p. Szlovák nyelven. KésÅ‘bbi átkötött egészbÅ‘r-kötésben, kopott borÃtóval, a cÃmlap és a lapok a 39. oldalig hiányoznak, az elejérÅ‘l 5 lap kijár (39-48. oldalak), a második rész csak a 156. oldalig van meg csak, a második rész 177-192. oldalait az elsÅ‘ rész 1104-1105 oldalak közé és felcserélt lapokkal kötötték be (177-178+183-184+179-180+181-182+187-188+189-190+185-186+191+192), a lapok szélei néhol sérültek, kissé hiányosak, a lapok egy részén javÃtások, rossz állapotban, hiányos. Szlovák nyelvű evangélikus énekeskönyv,Tranoscius (TÅ™anovský, Jiřà (1597-1637):) 1745-ös kiadása./ Leather-binding, in poor condition, with worn cover, some pages lost, some pages mixed, some edge of the pages damaged, with repairs on some pages, in Slovak language.