5 000 HUF
9
Tóth Ferentz: Keresztyén hittudomány avvagy dogmátika theologia készítette. Készítette, 's kiadta --. Győr, 1804, Streibig József, XX+4+666+10 p. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, kopott, sérült gerinccel, a szennylapok hiányoznak, foltos lapokkal, korabeli névbejegyzésekkel.