800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Zubriczky Aladár: Jézus élete és a vallástörténet. Szent István Könyvek 1. sz. Bp.,1922, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel.