Kálvin János: A római levél magyarázata. Református egyházi könyvtár XXVI. kötet. Fordította: Rábold Gusztáv. Bp., 1954, Magyar Református Egyház,(Baranyamegyei Szikra Nyomda, Pécs), XVI+324+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval. A nagygéci ref. egyház bejegyzésével, és pecsétjével.
Payr Sándor: A magyar protestáns gályarabok. Keresztyén Hithősök II. kötet. Bp.,1927, Luther-Társaság, (Pápa, Főiskolai Nyomda-ny.), 6+52+2 p. Kiadói papírkötés, magánkönyvtári bélyegzővel.
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsájtja a Kongresszus előkészítő főbizottsága. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, hiányzó címoldallal, két kijáró lappal, az egyik viseltes, szakad, hiányos, ceruzás firkával egy-két oldalon, festett lapélekkel, fekete-fehér képekkel illusztrálva.
Velics László: Vázlatok a magyar jezsuiták multjából. I füzet. Bp., 1912, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, de ezt leszámítva jó állapotban.
Leopold Ranke: A pápák története. Fordította Horváth Zoltán. Bp., é.n., Hungária. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, intézményi bélyegzővel, ex-libris-szel.
D. Dr. August Doner: Die Metaphysik des Christentums. Stuttgart, é.n. (1913), Verlag Von W. Spemann. Átkötött félvászon-kötés, kissé viseltes gerinccel, javított címlappal, de egyébként jó állapotban, német nyelven. Prof. Dr. Budai Gergely névbélyegzőjével. /Half-linen-binding, with a spotty spine, with repaired frontpage, in German language.
Kolligátum, 7 munka egybekötve: Dr. Radó Polikárp-Dr. Rajeczky Benjamin: Az ószövetségi kinyilatkoztatás története középiskolák II. osztálya számára.; Dr. Radó Polikárp-Dr. Rajeczky Benjamin: Az újszövetségi kinyilatkoztatás története középiskolák III. osztálya számára. Második kiadás.; Dr. Schütz Antal: Katholikus erkölcstan középfokú iskolák számára. Hetedik, javított kiadás. Dr. Schütz Antal: ...