A három napi jelenet a jerusálemi templomban a tizenkét éves Jézus és a zsidó-római vizsgabizottság között. Bp., 1921, Horti Ede. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Anton Ferdinand von Geissau: Chronologische Lebensbeschreibung der Päbste: vom H. Petrus an bis Pius VI. Wien, 1782, Sebastian Hartl. Német nyelven. Félbőr kötésben, kissé kopottas kötés, a végéből hiányzó lapok / In German. Half-leather binding, some missing pages
Dr. Radó Polikárp: A kereszténység szent könyvei I-II. I. kötet: Ószövetség. II. kötet: Újszövetség. Szent István Könyvek 59-60., 64-65. Bp.,1928-1929, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, az egyik gerinc alsó sarka sérült, javított.
Klug Ignác: Örök dolgok. Örök utak. Örök források. (A katekizmus gondolatai.) Fordította: Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1925, Debreczenyi István Könyvnyomdája. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, jó állapotban.
Hajós József: Az élet titkaiból a modern élettan bölcselete. Székesfehérvár,1921, Szerzői kiadás, (Székesfehérvári Egyházmegyei Könyvnyomda-ny.), 6+461+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.
Bangha Béla: Az apostolkodás rövid kézikönyv. Gyakorlati bevezetés a világi apostolkodás főbb feladataiba. Apostolkodási Könyvtár 1. szám. Bp.,1927, M. Kir. Belügyminisztérium Kísérleti Nyomdája, 64 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.
Dr. Babura László: Nagy Szent Gergely élete. Szent István Könyvek 42. sz. Bp.,1927, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, sérült, javított gerinccel.
Zubriczky Aladár: Jézus élete és a vallástörténet. Szent István Könyvek 1. sz. Bp.,1922, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel.
Balanyi György: A szerzetesség története. Szent István Könyvek 5-6. sz. Bp.,1923, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel.
Dr. Szentgyörgyi Jordán Károly: A kath. egyház történelme. A tanuló ifjúság használatára. Bp.,1901, Szent István-Társulat, 143 p. Tizenegyedik. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, a tartalomjegyzéknél, a 130. és a 131. oldalakon számos aláhúzással.