Slachta Margit: A puszták rejtekéből az élet centrumába. Márton Lajos rajzaival illusztrálva. Bp.,1928, Testvérszövetség, Apostol Nyomda. Kiadói papírkötés. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
Lady Fullerton Georgina: Hét beszély. Fordította: A Veszprémi Növendékpapság Pázmányköre. Bp., 1881, Hunyadi Mátyás-ny.,XVIII+4+284 p Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Vegyes könyvtétel, 2 db Tower Vilmos: Krisztus akarata. Katolikus erkölcstan iskolai és magánhasználatra. Bp., 1941, Szent István-Társulat. Kiadói javított gerincű papírkötés. Nik. Avancini: Leben und Lehre Jesu Christi. Freiburg im Breisgau, 1904, Herder. Kiadói egészvászon-kötés.
Dr. Mázy Engelbert: Erkölcsi nevelés. Pápa, 1922, Ker. Nemzeti Nyomdavállalat Rt., 131+XI p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, laza, sérült kötéssel, a gerince részben elvált a borítótól, két szakadt lappal.
Rimaszombati Kazai János: Zöld olajfaágat szájában hordozó Noé galambja. - Bártfa, 1708 -; Esze Tamás: Az eperjesi református egyházközség. A reformáció és ellenreformáció evangéliumi keresztyén (református és evangélikus) egyházi írói XVII. szám. Bp.,1944, Bethlen-Nyomda Rt., 52 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Ritka.
Polgári Gáspár: Mérges golyóbis magyarábban magyar vitéz meggyászolására méltó mérges káromkodása -1706 - A reformáció és ellenreformáció evangéliumi keresztyén (református és evangélikus) egyházi írói VIII. szám. Bp.,1938, Bethlen-Nyomda Rt., 28+2 p. Kiadói papírkötés, hiányzó címlappal, szakadt borítóval. Ritka.