Michael Faulhaber: Zsidóság, kereszténység, germánság. A müncheni Szent Mihály-templomban mondott ádventi beszédek. Bp.,1934, Káldor. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos, szakadt borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.
K. Török Mihály Miklós - A magyar egyházpolitikai harc története (Szent István Könyvek 108.) Bp., 1933, Szent István-Társulat. 102 p. Kiadói papírborítóban.
F. W. Foerster: Élet és jellem. Fordította Schütz Antal. Bp., 1920, Szociális Missió Társulat. Harmadik, magyar kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt borítóval, kissé sérült gerinccel.
Prohászka Ottokár: Soliloquia I. Prohászka Ottokár Összegyűjtött Munkái. Bp., (1929), Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, szakad borítóval, részben felvágatlan lapokkal.
Henri Morice: Jézus lelke. Tanulmány Krisztus jelleméről. Fordította: Nagy László. Bp., 1932, Korda Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, egyébként jó állapotban.
Jacques-Bénigne Bossuet: Elmélkedései az evangéliumról II. kötet. Bp.,1914, Élet, IX-XXXIII+7+500 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, az elején hiányzó lapokkal és két kijáró lappal, a hátsó szennylapnál foltos.
P. Doss Adolf: Gondolatok és tanácsok a műveltebb ifjúság számára. Kalocsa, 1905, Jurcsó Antal, XV+724 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, laza fűzéssel, néhány ragasztott, javított lappal, kissé foltos lapszélekkel.