1 600 HUF
Hogyan készül? A modern technika és az ipari munka vívmányai. Szerk.: Apor Dezső-Nagy Béla. Bp., 1928, Athenaeum, VII+2727 p. Harmadik, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső kötéstábla belül megerősített, a VII. és 1. oldal között kissé sérült kötéssel.