15133.
316. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Bán Márton: Bolyongás Európában. Bp.,1944, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, a belső kötéstáblák és szennylapok foltosak.