15035.
316. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 400 HUF
17
Dr. Heimler Károly (szerk.): Soproni képeskönyv. Magyar tájak, magyar városok. Bp., 1932, Somló Béla Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.