15140.
316. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Források Budapest múltjából I-IV. kötet. I. kötet: Források Buda, Pest és Óbuda történetéhez 1686-1873. II. kötet: Források Budapest Történetéhez 1873-1919. III. kötet: Források Budapest Történetéhez 1919-1945. IV. kötet: Források Budapest Történetéhez 1945-1950. Szerk.: Bácskai Vera, H. Kohut Mária, Szekeres József, Gáspár Ferenc.Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai I-IV. Bp., 1971-1973, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben, kiadói papír védőborítóban, kopott papírborítókkal, az egyik papírborító javított, egyébként jó állapotban.