15234.
316. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Fritz Ohle: Az ismeretlen Szaharában.A. Aschenborn rajzaival. /Ford.: Z. Tábori Piroska. Bp., 1931. Dante. Aranyozott egészvászon kötésben.