15001.
316. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
20 000 HUF
Magyarország és Erdély képekben. I-IV. füzet. Szerk.: Kubinyi Ferenc, és Vahot Imre. Pest, 1853-1854, Emich Gusztáv, 4+132 p. + 2 t.(litográfia)+1 kottamell.+ 4+161 p.+3 t.(litográfia, 1 színes)+ 1 kihajt. kottamell.+4+140 p.+2 t. (fametszetek)+ 2+131 p.+1 t. (fametszet.) Számos szövegközti illusztrációval. Aranyozott egészvászon-kötés, hiányos, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel, egy két javított oldallal, egy-két kijáró lappal. Hiányzó táblákkal.