Bán Márton: Bolyongás Európában. Bp.,1944, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, a belső kötéstáblák és szennylapok foltosak.
Balla Dezső-Török János: A Szolnoki Papírgyár története. Az alapítástól az államosításig. I. kötet. Szolnok, 1979, PV Szolnoki Papírgyára. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
Bessenyei József: Diósgyőr vára és uradalma a XVI. században - források -. Tanulmányok Diósgyőr történetéhez 2. Miskolc, 1997, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár-Miskolci Egyetem Történelem Segédtudományai Tanszék. Kiadói papírkötés.
Alsónémedi története és néprajza. Szerk.: Balassa Iván. Pest Megyei Falumonográfiák. Alsónnémedi, 1980, Alsónémedi Községi Tanács VB. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Források Budapest múltjából I-IV. kötet. I. kötet: Források Buda, Pest és Óbuda történetéhez 1686-1873. II. kötet: Források Budapest Történetéhez 1873-1919. III. kötet: Források Budapest Történetéhez 1919-1945. IV. kötet: Források Budapest Történetéhez 1945-1950. Szerk.: Bácskai Vera, H. Kohut Mária, Szekeres József, Gáspár Ferenc.Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai I-IV. Bp., 1971-1973, F...