101 kép a régi Pest-Budáról. Összeállította és a kísérő szövegeket írta: Rexa Dezső. Bp.,1959, Magyar Helikon. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval. Megjelent 4000 példányban.
Bél Mátyás: Heves megye ismertetése 1730-1735. Matthias Bel: Notitia Comitatus Hevesiensis 1730-1735. Heves Megyei Levéltár forráskiadványai 8. Eger, 2001, Heves Megyei Levéltár, 229 p.+2 térkép. Kiadói papírkötés, magyar és latin nyelven. Megjelent 1000 példányban.
Veress D. Csaba: Felsőörs évszázadai. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 8. Veszprém, 1992, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas. Megjelent 3000 példányban.
Pápa város egyetemes leírása. Összeállította: Kapossy Lucián. Pápa, 1989, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papírborítóval. Megjelent 2000 példányban. Reprint kiadás.
Források Budapest múltjából II. kötet. 1873-1919. Szerk.: Bácskai Vera. Budapest Főváros Levéltára Forráskiadványai II. kötet. Bp., 1971, Fővárosi Levéltár. Kiadói aranyozott műbőrkötésben.
Dr. Heimler Károly (szerk.): Soproni képeskönyv. Magyar tájak, magyar városok. Bp., 1932, Somló Béla Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.