Erdély északi része és a Székelyföld. Bp., é. n., Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói tűzött papírkötésben, kissé foltos, kissé sérült elülső borítóval, de belül jó állapotban.
Balatoni telekfelosztási építési szabályrendeletek és azok magyarázata. Telkesítések a Balaton partjain. A balatoni nyaralók építéséről. Hasznos tudnivalók a telekvásárlók és építtetők részére. A balatoni gyógyhelyek és üdülőhelyek rendkívüli ideiglenes házadómentessége. (Bp.) 1935. Balatoni Intéző Bizottság 85p..
Nyisztor Zoltán: Felhőkarcolók, őserdők,hazátlanok. (Dél-amerikai úti képek). Bp., 1935, Palladis Rt. Átkötött modern egészvászon-kötés, foltos, az első két lap egyik sarka hiányos.
Pest-Pilis-Solt-Kiskun-Vármegye általános ismertetője és címtára. Ötödik körzet. Szerk.: F. Szabó Géza, Gyulay Sándor, Rexa Dezső, Dr. Szathmáry István. Vármegyék Országos Címtára. Bp., 1931, Vármegyei Tisztviselők Országos Egyesülete. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas, foltos borítóval.
Rácz István: Ilyenek a finnek. (Bp.), 1944, Misztótfalusi, (Pápa, Főiskolai Nyomda-ny.), 105+8 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a fotók felvágatlanok, a papír védőborító részben hiányos, egyébként jó állapotban.
Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas borítóval, fekete-fehér fotókkal.