1991. "Magyar Köztársasági Ezüst Érdemkereszt katonai tagozat" ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, nem saját dísztokban T:1-,2 NMK 746. Hungary 1991. "Silver Cross of Merit of the Hungarian Republic, Military Grade" silver plated decoration with ribbon, not in original case C:AU,XF
Ausztria 1932. "Háborús Emlékérem 1914-1918" aranyozott Br kitüntetés, hátlapon "GRIENAUER" gyártói jelzéssel, mellszalagon T:2 Austria 1932. "Great War Commemorative Medal 1914-1918" gilt Br medallion, with "GRIENAUER", maker's mark on reverse, on ribbon C:XF
Német Államok / Hessen ~1894-1918. "Általán Bátorság Érdemérem" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül (33mm) T:2,2- German States / Hesse ~1894-1918. "General Honor Decoration for Bravery" silver plated Br decoration without ribbon (33mm) C:XF,VF
Dél-Jemen ~1960-1980. 3db klf katonai kitüntetés, mindhárom mellszalaggal, közte "20 éves katonai szolgálat" T:1- South Yemen ~1960-1980. 3pcs of diff military decorations, all three with ribbons, including "20 Years of Military Service" C:AU
Nagy-Britannia DN "Per Ardua Ad Astra" zománcozott, hátoldalon jelzett Ag jelvény, a Brit Nemzetközösség légierejének mottójával (20x29mm) T:1-,2 Great Britain ND "Per Ardua Ad Astra" enamelled, hallmarked on reverse Ag badge, with the motto of the British Commonwealth's Air Force branches (20x29mm) C:AU,XF
Szovjetunió 1945. "A Németország felett aratott győzelemért az 1941-1945-ös Nagy Honvédő Háborúban" sárgaréz kitüntetés mellszalaggal T:1-,2 Soviet Union 1945. "Medal for the Victory over Germany in the Great Patriotic War 1941-1945" brass decoration with ribbon C:AU,XF