11164. 316. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
7 000 HUF
10
0 HUF
Antik historizáló tál, kézzel festett porcelánfajansz, jelzett ( "AC" és formaszám:1543), restaurált, 29×29,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván