10579. 316. Closed Online auction Ex libris - small-graphics
1 000 HUF
22
0 HUF
Budapesti látképek, 7 db kisgrafika, rézkarc, papír, jelzettek (közte Vertel József is), különböző méretben
Photo of the item taken by : vörös_iván