10549. 316. Closed Online auction Ex libris - small-graphics
6 000 HUF
10
0 HUF
Vadász Endre (1901-1944): 4 db ex libris, rézkarc, papír, jelzettek, 3,5×4 és 14,5×18 cm között
Photo of the item taken by : adamek_réka