cca 1930 Miért bántod? Ne káromkodj! F.k.: Mihalovics Zsigmond, Klösz Coloroffset, Mosdóssy Imre(1904-1995) által tervezett kisplakát, két lyukasztással, szép állapotban, 24x17cm
cca 1930 Óriási újságplakát gyűjtemény. Az újságosbódékra kiragasztott, nagyrészt a Tolnai Világlapja különböző számait reklámozó, de ezen kívül Délibáb, Ünnep és Moziélet újságokat is reklámozó plakátok. Majdnem mind különböző. Történelmi események, kiemelkedő alakok a címlapokon. Összesen 76 db 30x50 cm
cca 1930 "Igyál magyar borokat" angol nyelvű reklám plakát. Gebhardt jelzett grafika kartonon, hibátlan állapotban. Klösz nyomda. / cca 1930 Drink Hungarian wines signed graphics on cartboard. 24x31 cm
cca 1930 Börtsök László (?-?): "Egészséges munka,egészséges munkás, egészséges nemzet." Országos Társadalombiztosító Intézet irredenta plakát, Klösz coloroffset, szép állapotban, 94x62,5 cm / Hungarian irredenta social insurance propaganda poster, offset, nice condition, 94x62,5 cm
1934 Hollós Endre (1907 - ? ): "Baleset ellen védekezz, használd a tenyérvédőt!" O.T.I. Balesetelhárítási Propagandairodája plakát, Franklin Társulat litográfia, kis szakadásokkal, 62x47 cm
cca 1935 Börtsök László (?-?): "Baleset ellen védekezz!" O.T.I. Balesetelhárítási Propagandairodája plakát, Posner Műintézet, litográfia, széleinél szakadások, 47x61 cm
cca 1935 Börtsök László (?-?): "Robbantanak! Fedezd magad! Baleset ellen védekezz!" O.T.I. Balesetelhárítási Propagandairodája plakát, Gál Ernő Budapest, ofszet, széleinél szakadások, 47x61 cm
1937 Hollós Endre (1907 - ? ): "Tartsd tisztán a búvólyukat!" Baleset ellen védekezz!" O.T.I. Balesetelhárítási Propagandairodája plakát, Magyar József litográfia, széleinél szakadások, 62x47 cm
1937 Hende Vince (1892-1957): "Baleset ellen védekezz" O.T.I. Balesetelhárítási Propagandairodája plakát, Magyar József litográfia, szagadásokkal, 62x47 cm