1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
1877-1879 Házi-Ipar Lapja. I. évf. 2.-24. sz.-II. évf. 1.-4.,8.-15.,19.-24. sz, III. évf. 9.,8.,5.,4.,3.,10.,11. számok. Kiadja a Központi Házi-Ipar Egylet, III. évfolyamtól a vallás-, és közoktatásügyi magyar királyi minisztérium. Szerk.: Kubinyi Lajos. Bp., M. Kir. Egyetemi Könyvnyomda. Félvászon-kötésben, rossz állapotban, a borítója kopott, a borítója és a gerince sérült, az elülső kötéstábla elvált a gerinctől, az első két lap gyűrött, a lapok részben sérültek, foltosak, az I. évf. 1. sz. hiányzik. a II. évf. hiányos, a III. évf. hiányos. Számos érdekes írással, szövegközti illusztrációkkal, korabeli hirdetésekkel, reklámokkal.