1938 Budapest Székesfőváros V. kerület, Honvéd-utcai cukrász, sütő és molnár szakirányú és általános jellegű fiú iparostanonciskola értesítője. Az 1937-38. iskolai évről. Az iskola fennállásának 11. évében. Közzétette Bíró József. Bp.,1938, Az Iskola Igazgatósága, Paulovits Imre-ny., 20 p. Papírkötés, benne a tanulók és tanárok névsorával.
1938 Néprajzi Múzeum Értesítője. 1938 1-4. szám, XXX. évf. Szerk.: Bartucz Lajos. Bp.,1938, Országos Magyar Történeti Múzeum, 360 p. Kiadói papírkötés, az 1. szám felvágatlan lapokkal, sérült, javított gerinccel, foltos.
1938 Az ezeréves Magyarország. Képes Vasárnap. A Pesti Hirlap karácsonyi albuma, sok képpel, ragasztott címlappal, szakadozott, kissé hiányos borítóval.
1938 A Ligonieri Bethlen Otthon Naptára 1938. Alamanac of the Bethlen Home of Ligoner, Penna. Szerk.: Rev. Luis Nánássy. Pittsburgh, "Magyarság"-ny. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott, hiányos, kissé foltos borítóval, sérült, hiányos gerinccel.
1939-1943 Néprajzi Múzeum Értesítője, 3 db: 1939. 2-4. sz. XXXI. évf., 1940. 3-4. sz. XXXII. évf., 1943. 3-4. sz. XXXV. évf. Szerk.: Bartucz Lajos., Vargha László. Bp.,1939-1947, Országos Magyar Történeti Múzeum. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott gerinccel.
1939 Budapest Székesfőváros V. kerület, Honvéd-utcai cukrász, sütő és molnár szakirányú és általános jellegű fiú iparostanonciskola értesítője. Az 1938-39. iskolai évről. Az iskola fennállásának 12. évében. Közzétette Bíró József. Bp.,1939, Az Iskola Igazgatósága, Madách-ny., 15+1 p. Papírkötés, benne a tanulók és tanárok névsorával.
1940-1943 2 db iskolai évkönyv: 1940 Budapest Székesfőváros Központi Fiú és Leány Szakirányú Kereskedőtanonciskolájának évkönyve. Az 1939-1940 iskolai évről. Az iskola fennállásának 7. évében. Közzétette: Dr. Vértes József. Bp.,1940, Iskola Igazgatósága, Athenaeum-ny., 5-40 p. Papírkötés, az első két lap hiányzik. Benne a tanulók és tanárok névsorával. 1943 Budapest Székesfőváros Központi Keres...