1962 New Chevy II angol nyelvű autó prospektus, papírkötés, foltos, egy ív kijár./ 1962 Brochure of New Chevy II, in English language, paperbinding, spotty, one folio is coming out
1962 Buick Electra 225/Invicta/LeSabre angol nyelvű autó prospektus, papírkötésben, kissé kopott, kissé foltos./ 1962 Brochure of Buick Electra 225/Invicta/LeSabre, paperbinding, in English language, little bit spotty and worn.
1971 Vierteljahrshefte für Zeitgeschichte, Sonderdruck, Bak János: Aus dem Telegrammwechsel zwischen Moskau und Budapest März-August 1919, szerző által DEDIKÁLT!
A magyar vas- és acélművek gyártmányainak jegyzéke I. kötet. Bp., 1972, Kögazdasági és Jogi Könyvkiadó. Negyedik átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
1972 Országos galamb és díszbaromfi kiállítás. Budapest, 1972. január 21-23. Rendezi: Magyar Galambtenyésztők Szövetsége. Bp.., Fővárosi Nyomdaipari Vállalat. Kiadói papírkötés, 64+6 p. Kiadták 1200 példányban.
1975-1984 Jazz Forums. The Magazine of the European Jazz Federation, 17 szám. Papírkötésben, angol nyelven. Változó, többségében jó állapotban. / 1975-1984 Jazz Forums. The Magazine of the European Jazz Federation, 17 numbers. Paperbinding, in English language, in good condition.