Ondrejkovics János: Egyházi beszéd, melyet t. nemes Bars megyének hálaünnepén, midőn a kebelében dühöngő ragály megszüntének emlékére fogadalomkép megállapitott és pünkösd hava 3-ára kitüzött évenkinti ájtatosságot 1881. évben buzgón ismételné Szent-Benedek város halom-ormán a fönt érdekelt megye által felállitott kápolnában mondott. 8° Budapest, 1881. Szerző. (Szent-Benedek.) 16p.
Természettudományi közlöny 21 kötet. Szerk.: Szily Kálmán, Lengyel Béla, Paszlavszky József. Budapest, 1889, K. M. Természettudományi Társulat, Pesti LLoyd-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval, meglazult fűzéssel, de belül jó állapotban.
1895-1901 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1894-1899. évi jelentéséből. Bp., 1895-1901, Franklin-Társulat, 35+26+25+28+26+25 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
1897 Az Új idők c. folyóirat második fél évfolyama. (28-53. sz.) Szerkeszti: Herczeg Ferenc. Kiadói viseltes vászonkötésben, a kötés laza, több lap kijár.
1897 Nagy Miklós (szerk.): Képes folyóirat a Vasárnapi Ujság füzetekben. 1897. I. félév, XXII. kötet (töredék évfolyam). Leszik K. könyvkötőtől, Franklin társulat. Kiadói festett, egészvászon kötés. Fekete-fehér képekkel, rajzokkal, reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Néhány oldal javítva, ezt leszámítva jó állapotban, a tartalomjegyzék hiányos, a kihajtható képek némelyike a hajtásnál megtört...
1898 Moderne Neubauten. Fortlaufend Erscheinende Illustrierte Blätter für Architektur. Szerk.: Wilhelm Kick. Wien, Friedr. Wolfrum&Cie. Harmadik évfolyam 15 táblája (61,62,65,66,67,75,76,77,78,80,88,91,92,94,95 t.) Német nyelvű építészeti kiadvány különféle városok épületeiről (Prága, Zürich, Stuttgart, Nürnberg, Berlin, Düsseldorf..stb.)/ 1898 15 tables from the third year of the Moderne Neubaute...