Jászai Mari emlékiratai. S. a. r.: Lehel István, illusztrálta Haranghy Jenő. Bp., [1927], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kicsit laza, aranyozott vászonkötésben, néhány lap kijár.
Werkstatt Rixdorfer Drucke. Oeuvre Verzeichnis: Bremer, Schindehütte, Vennekamp, Waldschmitt. Szerk.: Ohff, Heinz. Berlin, 1970, Merlin Verlag. 4 db német nyelvű művészeti könyv számos érdekes műalkotással. Kartonált papírkötésben, karton védőtokban, jó állapotban. / 4 German art publications with a lot of interesting artworks. Hardcover, in cardboard case, in good condition.
Ménard Ede [René Ménard]: Az ókori művészet története. Athenaeum kézikönyvtára. Bp., 1892, Athenaeum. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval.
Magyar reneszánsz. Összeállította: Dékány András. Bp.,1940, Renaissance. Kiadói kartonált papírkötés, az eredeti papír védőborító első részét a címlap elé ragasztották. Mátyás király születésének 500-ik évfordulójának emlékére.
A művészet története 3 kötete: A művészet kezdetei. Az őskor, Egyiptom, Mezopotámia és a prekolumbián Amerika művészete. Fordította: Hegymegi Kiss Áron, Dr. Varga Edith, Dr. Nagy István, Dr. Klimes-Szmik Katalin. Bp., 1990, Corvina, 303 p. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. Az antik világ. Fordította Faluba Kálmán. Bp., 1986, Corvina Kiadó, 308 p. Képekkel gazdagon il...