15322. 317. Closed Online auction Books: History
1 600 HUF
0 HUF
Grünwald Béla: A régi Magyarország 1711-1825. Bp., 1910, Franklin, XV+552 p. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon köté, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor