10 000 HUF
Mika Sándor: Weiss Mihály. Egy szász államférfiú a XVII. században.+ Szilágyi Sándor: I. Rákóczy György. 1593-1648. Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1893, Franklin-Társulat, 4+219 p.+ 7 t.+8+424 p.+9 t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval, a Rákóczi György életrajznál a címképen ceruzás bejegyzéssel, Dr. Kismartony Henrik ex libris-ével.