10 000 HUF
Pór Antal: Nagy Lajos. I-II. kötet. (Egyben.) Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1892, Franklin-Társulat, 8+256 p. +11 t.+4+257-628 p. + 9 t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval és gerinccel, a 34. oldalra iniciálét ragasztottak be, foltos. Dr. Kismartony Henrik ex-libris-ével.