5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Sir John Lubbock: A történelem előtti idők, megvilágítva a régi maradványok s az újabbkori vadnépek életmódja és szokásai által I-II. kötet. Fordította: Öreg János. Bp., 1876. Királyi Magyar Természettudományi Társulat, XXIII+350+2 p.+3 t.(litográfia, egy színes)+LVIII+324 p.+ 1 t.(litográfia, színes.) Szövegközti fametszetekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopottas borítóval, fakó gerinccel, kissé foltos lapokkal.