8 000 HUF
Széchy Károly: Gróf Zrinyi Miklós I-II. kötet 1620-1664. (A mű öt kötetben teljes.) +Dr. Dézsi Lajos: Misztótfalusi Kis Miklós. (1650-1702.) (Egybekötve.) Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp., 1896-1898, Franklin-Társulat, X+2+334+2 p. + 6 t.+4+299+1 p. + 6 t.+208 p.+ 4 t. Későbbi aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a második kötetben a címlap rossz helyen van bekötve.