20 000 HUF
23
Széchy Károly: Gróf Zrinyi Miklós III-V. kötet 1620-1664.+Fraknói Vilmos: Gróf Széchényi Ferenc 1734-1820. (Két kötetben.) Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Schönherr Gyula. Bp., 1900-1902, Franklin-Társulat, 4+352p.+4t.+3 kihajt. mell.+4+300p.+6t.+6+240p.+6t.+2 mell.+4+384 p.+9 t. +4 mell. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, egy tábla hiányzik,