1 000 HUF
Vargyas Endre: Magyar szabadságharc története 1848-1849-ben. Bp.,1879, Méhner Vilmos. Második, bÅ‘vÃtett kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kopott borÃtóval, kopott, sérült gerinccel, a könyvtest elvált a borÃtótól, a könyvtest szétvált, szétesik, kijáró lapokkal, rossz, szétesÅ‘ állapotban.