15567.
317. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
5 000 HUF
Dr. Ranschburg Pál: Az emberi elme I. II. kötet Az értelem. Érzelem, ösztön, akarat, egyéniség. Pantheon Ismerettára. Budapest, 1923, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.