1 600 HUF
A napkeleti regék gyöngyei. Magyar Ifjúság Könyvtára. Bp.,1863, Lauffer Vilmos, (Eszék, Lehmann Károly-ny.),2+5-181+2 p. Második kiadás. Illusztrált félvászon-kötés, rossz állapotban, javított gerinccel, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, javított kötéssel, hiányzó címlappal, 4/5 oldal részben pótolt. Szemlér Mihály (1833-1904) festő, grafikus hét egészoldalas, színes litográfiájával.