1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Aldrich, B[ess] S[treeter]: ,,...és lámpást adott kezembe az Úr". Ford. Ruzitska Mária. Bp., (1928), Singer és Wolfner. (Bp.-i Hirlap ny.). 256 p. Aranyozott félvászon kötésben