16039. 317. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Erdős Renée: Borsóhercegnő. Bp.,1924,Singer és Wolfner. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben. A szerző aláírásával.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor