15 000 HUF
38,86 EUR, 42,86 USD
Magyar Dekameron I-V. kötet. Összeállította Hevesi József. Bp.,1893, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval, a II. kötet gerince kissé sérült, a II. kötet címlapja foltos,rajta kis hiány, a III. kötet elülső előzéklapja foltos, kissé sérült,a címlapja foltos, rajta kis hiánnyal, négy kötetben magánkönyvtári címkével az elülső szennylapokon.