16084. 317. Closed Online auction Books: Other rarities
1 800 HUF
0 HUF
Petőfi Sándor: A hóhér kötele. Bp., 1891, Ráth Mór. Átkötött korabeli félvászon-kötés, sérült, javított gerinccel, kopottas borítóval.
Photo of the item taken by : moldován_péter