6 000 HUF
Székely József: Magyar Játékszín. A Nemzeti Színház félévszázados ünnepélye alkalmából írta Székely József. Kiadja Pest vármegye közönsége. Bp.,1887, Légrády-Testvérek, 4+194 p. Átkötött félvászon-kötés, aranyozott gerinccel, névbejegyzéssel, ex libris bélyegzővel, jó állapotban. Ritka.