1 000 HUF
Verne Gyula: A Chancellor. FordÃtás: Csillay Kálmán. Geiger Richárd rajzaival. Budapest,[1944], Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt., 204 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borÃtóval.