15887. 317. Closed Online auction Books: Other rarities
1 600 HUF
17
0 HUF
Vértes Dezső: Petőfi Sándor a legnagyobb magyar népköltő élete és művei. Arad, 1902, Szerző. Újrakötött félvászon kötés, javított címlap, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván