Mécs László: Az ember és árnyéka. Kassa, 1930, Kazinczy Kiadóvállalat. Harmadik. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, pici sérüléssel a gerincen, Sinkó Ferenc (1912-1990) író névbejegyzésével. (Sinkó)
Kármán József és Berzsenyi Dániel. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta Heinrich Gusztáv. Magyar Remekirók 9. kötet. Bp., 1906, Franklin. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós egészvászon-kötés, Kármán József és Berzsenyi Dániel arcképével illusztrálva, márványozott lapélekkel.
Kövér Ilma: Zrinyi Ilona. Munkács vár asszonya. Bp.,é.n., Magyar Keresk. Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötéskor felhasználták, kissé hiányos szélű címoldallal.
Marssó József: A titokzatos alagút. Jaski István rajzaival. Bp.,é.n., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas félvászon-kötés, de belül jó állapotban.
May Károly: Az ezüsttó kincse. Átdolgozta Vida Aladár. Bp., 1946, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, egészoldalas illusztrációkkal.
Kassák Lajos: Egy ember élete I-III. (Egybekötve.) I. Gyermekkor. II. Kamaszévek. III. Csavargások. Bp., é.n., Dante. Egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Abonyi Lajos: A fonó krónikája I-III. kötet. (Egybekötve.) Beszélyek a magyar népéletből. I. kötet: A szegény Szűcs Marcsa. II. kötet: A sári biró lánya. Pap János országa. Bogár és bársony. III. kötet: Paraszt dráma. Két falu baja. Bp., 1891, Ruzitska Ármin, 159+254+204 p. Korabeli félvászon-kötés, kopottas borítóval, a borítók elülső oldalait felhasználták, de belül jó állapotban.
Kisfaludy Károly minden munkái. III-IV. kötet. Pest, 1872, Heckenast Gusztáv. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.