Gárdonyi Géza: Bojgás az világba mög más mindönféle. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Dick Manó, (Globus-ny.), Hatodik eresztés. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült, javított gerinccel, kissé szakadt borítóval. Számozott, 3073. számú példány.
Nemes Nagy Ágnes: Amerikai napló. Iowa, 1979. Sajtó alá rendezte Lengyel Balázs. Bp.,1993, Századvég. Kiadói papírkötés. Első kiadás. A szerkesztő, az író volt férje, Lengyel Balázs (1918-2007) író, kritikus által dedikált.
Salamon Béla: Hej, színművész!... Bp., 1939, szerzői. A szerző által Rosenthal Jenő (?-?) orvosprofesszor részére dedikálva. Foltos, kopott vászonkötésben.
Endrődi Sándor: Kurucz nóták. Bp, é.n., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Ötödik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr kötés, kissé kopottas gerinccel, de egyébként jó állapotban.
Papp Váry Elemérné Sziklay Szeréna: Háborus visszhangok Második illusztrált kiadás neves művészek rajzaival. Budapest, [1915.] Thália. 1 t. 108 [2] p. A Nemzeti Hiszekegy szerzőjének első verseskötete. Korabeli kissé foltos illusztrált papírborítóban.