Books: Other rarities Number of items: 360
1741487
15896
317
Other collectibles
Tóth Árpád összes versei. S. a. r.: Szabó Lőrinc. Bp., é. n., Athenaeum. Vászonkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1743820
15897
317
Other collectibles
Grätzer József: Sicc... Szórakoztató időtöltések, cseles csalafintaságok. A borító Würtz Ádám, a rajzokat Berczeller Rezső, Gönczi Tibor, Hauswirth Magda, Molnár Ágnes, Réber László készítette. Bp., 1935 Színházi Élet. Félvászon-kötésben, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
3 000 HUF
1743819
15898
317
Other collectibles
Láng Miklós: Az élet vize győzhetetlen. Versek. Bp., 1990, Budapesti Művészetbarátok Egyesülete. A szerző dedikációjával. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1744312
15899
317
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, régi tankönyvek, 3 db:
Pisko J. L.: Természettan alreál-tanodák számára. Fordította: Aujeszky Lipót. Pest, 1870, Heckenast Gusztáv. Szövegközti illusztrációkkal. Papírkötés, rossz állapotban, javított gerinccel, sérült kötéssel, foltos
Szuppán Vilmos: Rajzoló mértan. A polgári és felsőbb leányiskolák I-IV. osztályai számára. Bp.,1912, Eggenberger. Szövegközti illusztrációkkal. Harmadik kiadás. Félvászon-kötés, rossz állapotban, kopott, sérült borítóval, sérült kötéssel, kijáró lapokkal.
Liberi Sexti. Latin nyelvkönyv gimnázium I. és II. osztálya számára. Szerk.: Dr. Fodor Gyula-Dr. Székely István. A képeket rajzolta Horn Antal. Bp., 1917, Szent István-Társulat. Negyedik. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, a könyvtest elvált a borítótól, a kötése szétvált, foltos. 1735728
15900
317
Other collectibles
Adóügyi útmutató az adófizető közönség részére. Szerk.: Szepesi Mihály. Bp., 1912, Studio. Vászonkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1741950
15901
317
Other collectibles
Kalmár Gusztáv: Lángoló tengerek. Bp., é. n., Magyar Könyvbarátok (Könyvbarátok kis könyve). Vászonkötésben, jó állapotban.
1 200 HUF
1745462
15902
317
Other collectibles
József Attila: Altató - Würtz Ádám rajzaival Bp., 1974 Móra. Jó állapotban.
2 000 HUF
1745668
15903
317
Other collectibles
Várnai Zseni: Ég és föld között. Bp., 1941, Szerzői. Sérült papírkötésben. A szerző dedikációjával.
1 000 HUF
1743713
15904
317
Other collectibles
Frank Wedekind: A tavasz ébredése. (Gyermektragédia.) Fordította Pajzs Elemér. Békéscsaba, 1918, Tevan. Átkötött vászon-kötés.
1 600 HUF
1745593
15905
317
Other collectibles
Béres Klára: Szirtfoknak lenni (Béres József életútja) . Bp., 1999. Béres Rt. Aranyozott műbőr kötésben védőborítóval
1 600 HUF
1742268
15906
317
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 5 db
Magyar székesegyházak. Szerk.: Éri István. Bp.,1989, Tájak-Korok-Múzeumok. Kiadói kartonált papírkötés.
Az Országház. Szerk.: Szvoboda Gabriella. Bp.,1980, Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált papírkötés.
National Gallery. London. A világ nagy múzeumai. Fordította: Zsámboki Zoltán. Bp.,1988, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
A Vatikán. Fordította: Pintér Judit. Bp.,1989, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
Karren Farrington: Vallások. Hamlyn-könyvek. Fordították többen. Kaposvár, é.n., Holló és Társa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 800 HUF
1744032
15907
317
Other collectibles
A sziget énekel. Angol költők. Képes Géza műfordításai. Bp., 1947, Parnasszus. Megjelent 1000 példányban, kétnyelvű, félvászon kötés, jó állapotban.
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035