1 000 HUF
Gesangbuch für die evangelisch-lutherische Landeskirche des Königreichs Sachsen. Hersg. Landeskonsortium. Dresden, 1883, Verlag der Neuen Gesangbuchs-Kasse. Az előzéklapon metszettel, aranyozott lapszélekkel, fém kapcsos vászonkötésben, jó állapotban.