4 200 HUF
10,88 EUR, 12,00 USD
Szegedi A. Kilit (Szegedi Kilit Antal (1816-1888): A messiás. Antilogiaul Renán "Jézus Életére"-re. Kecskemét, 1884, Tóth László, XXVIII+469 p. Félvászon-kötés, kopottas borÃtóval, sérült gerinccel.