15167.
317. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Vegyes sport témájú könyvek, 7 db, fÅ‘ként Olimpiai témában (5 db): M. I. Finley, H.W. Pleket: Az olimpiai játékok elsÅ‘ ezer éve. FordÃtotta: Szobotka Tibor. Bp., 1980, Móra. Kiadói egészvászon-kötés. Lukács László, Szepesi György: 112 A magyar olimpiai aranyérmek története. 1896-1980. Bp., 1980, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban. Keresztényi József: Az olimpiák története. Olümpiától Moszkváig. Bp., 1980, Gondolat. Negyedik, átdolgozott és bÅ‘vÃtett kiadás. Kiadói kartonált papÃrkötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban. Olimpiai kalauz sportbarátoknak, tévézÅ‘knek. Szerk.: Gyárfás Tamás. Bp., 1988, MOB. Kiadói papÃrkötés. Citius, altius, fortius. Olimpia tegnap és holnap. Szerk.: Dr. Kertész István, Vad DezsÅ‘. Bp.,é.n., MOB. Kiadói kartonált papÃrkötés. A magyar sport kézikönyve. Szerk.: Sass Tibor, László István, Antal Zoltán. Bp., 1960, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, intézményi bélyegzÅ‘vel. Dr. Frenkl Róbert: A sport belülrÅ‘l. Bp., 1983, Sportpropaganda. Kiadói papÃrkötés.