15016.
317. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 400 HUF
Barátosi Balogh Benedek: Dai Nippon. Kelet csodái. Bp.,(1906), Magyar Kereskedelmi Közlöny. Második kiadás. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopásokkal